Home / درباره ما

درباره ما

جامعه صنعت پی یو با رویکرد اطلاع رسانی و افزایش سطح دانش فعالان صنعت پلی یورتان تأسیس گردیده است. تنوع استفاده از مواد  پلی یورتان در صنایع مختلف داخلی از جمله صنایع کفش، خودرو، برودتی، مبلمان و غیره و نیاز روز افزون به تحقیق و توسعه در این زمینه  موجب گشت تا انجمن صنعت پی یو با بهره مندی از دانش، تخصص و تجربه گروهی از فعالان صنعت پلی یورتان فعالیت خود را آغاز نماید. اطلاع از آخرین رویداد ها و اخبار ایران و جهان که در صنعت پلی یورتان اتفاق می افتد، از اهمیت  بالایی در کسب و کار صنعت گران و محققیق این صنعت برخوردار است.

از دیگر رسالت های این انجمن معرفی صنایع و کسب و کارهای وابسته به صنعت پلی یورتان در  ایران و خارج کشور و آشنا نمودن مردم به محصولات و تولیدات این صنعت می باشد. مسلم است دستیابی به این مهم نیازمند برقراری ارتباط موثر با صنعت گران و محققین فعال در صنعت پلی یورتان می باشد.

به همین منظور انجمن صنعت پی یو امیدوار است با همکاری شما صنعت گران، محققین، اساتید و فعالان حوزه پلی یورتان بتواند فرصت مناسبی برای دستیابی به این اهداف داشته باشد. همچنین از افرادی که تمایل به همکاری در زمینه ارسال مقالات علمی و نشریات مرتبط با صنعت پلی یورتان دارند خواهشمند است با ارسال درخواست خود به ایمیل info@sanatepu.ir و یا پر کردن درخواست خود در فرم تماس با ما تمایل خود را اعلام نمایید. بدیهی است مطالب و مقالات علمی ارسال شده توسط شما دوستان، پس از بررسی توسط اعضای علمی انجمن صنعت پی یو با نام ارسال کننده مقاله در سایت صنعت پی یو منتشر خواهد شد.